GEBZE KAYMAKAMLIĞI PROTOKOL LİSTESİ               
 
 
SIRA NO
G Ö R E V İ  /  Ü N V A N I
A D I   S O Y A D I
TELEFON       (İL KODU: 262)
FAKS
 
İLÇE KAYMAKAMI
 
 
GEBZE KAYMAKAMI
Mehmet ARSLAN
641 10 01
641 61 20
 
 
TBMM ÜYELERİ
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                        
Fikri IŞIK
TBMM SANTRAL : 0 (312) 295 00 40
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
Radiye Sezer KATIRCIOĞLU
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 57 64
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                           
Zeki AYGÜN
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 61 12
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
İlyas ŞEKER
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 61 58
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
Mehmet Akif YILMAZ
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 62 18
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
Sami ÇAKIR
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 62 68
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
Cemil YAMAN
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 60 78
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
Fatma Kaplan HÜRRİYET
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 57 34
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
Haydar AKAR
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 56 36
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
Tahsin TARHAN
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 61 64
 
 
KOCAELİ MİLLETVEKİLİ                                          
Saffet SANCAKLI
TBMM SANTRAL : 0 (312) 420 60 90
 
 
 
  GARNİZON KOMUTANI                         Per.Binbaşı Ramazan UYDAŞ 641 10 13    
 
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI
Adnan KÖŞKER
641 78 01 - 02
641 78 00 - 646 95 63
 
 
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Cemil KUYU
641 10 03
643 56 41
 
 
CUMHURİYET BAŞSAVCI V.
Sıddık İLGAR
642 10 03
 
 
 
CUMHURİYET BAŞSAVCI V.
Mesut CİHANGİR
642 10 03
 
 
 
ADALET KOMİSYONU MAHKEMESİ BAŞKANLARI
 
 
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ  BAŞKANI
Şamil İNAN
641 10 03
159
 
 
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ  BAŞKANI
Şamil KOÇ
641 10 03
159
 
 
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ  BAŞKANI
Ömer SİVRİKAYA
641 10 03
 
 
 
 
 
 
GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
Prof. Dr. Haluk GÖRGÜN
605 10 00
 
 
 
TÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ BAŞKANI
Dr.Orkun HASEKİOĞLU
677 20 00
641 23 09 - 641 72 60
 
 
TÜBİTAK BİLİŞİM VEBİLGİ GÜVENLİĞİ İLERİ TEKNOLOJİLER ARAŞTIRMA MERKEZİ (BİLGEM) BAŞKANI
Prof. Dr. Hacı Ali MANTAR
648 11 77
648 11 00
 
 
TÜSSİDE (TÜRKİYE SANAYİ SEVK ve İDARE ENSTİTÜSÜ) MÜDÜRÜ
Tezer BATTAL
641 50 10
641 50 19
 
 
ULUSAL METROLOJİ ENSTİTÜSÜ (UME) MÜDÜRÜ
Dr. Mustafa ÇETİNTAŞ
679 20 01
679 50 01
 
 
TSE MARMARA BÖLGE KOORDİNATÖRÜ
Hüseyin TAŞAN
723 16 02
 
 
 
KOCAELİ BARO BAŞKANLIĞI
(Gebze Temsilcisi)
Av.Filiz ARSLANTAŞ
641 70 39
 
 
 
GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI ve ENSTİTÜ MÜDÜRLERİ 
 
 
GTÜ REKTÖR YRD.
Prof. Dr. Ali ATA
605 10 00
 
 
 
GTÜ REKTÖR YRD.
 
Prof. Dr. Babür ÖZÇELİK
605 10 00
 
 
 
GTÜ REKTÖR YRD.
 
Prof. Dr. Muhammet Hasan ASLAN 605 10 00    
 
GTÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANI V.
Prof. Dr. Hasan BABÜR
605 10 00
 
 
 
GTÜ TEMEL BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI VÇ.
Prof. Dr. Muhammet Hasan ASLAN
605 10 00
 
 
 
GTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKANI V.
Prof. Dr. Babür ÖZÇELİK
605 10 00
 
 
 
GTÜ İŞLETME FAKÜLTESİ DEKANI V.
Prof. Dr. Babür ÖZÇELİK
605 10 00
 
 
 
GTÜ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ V.
Doç. Dr. Arif Çağdaş AYDINOĞLU
605 10 00
 
 
 
GTÜ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜR V.
Prof. Dr. Halit YANIKKAYA
605 10 00
 
 
 
İLÇE GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ
 
 
İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ
Adem GİDER
646 73 60
641 44 75
 
 
İLÇE JANDARMA KOMUTANI
J.Binbaşı Haluk TÜRKOĞLU
641 10 05
 
 
 
 
 
 
CEZAEVİ MÜDÜRÜ
Bülent BAŞER
641 1164
 
 
 
CEZAEVİ KOMUTANI
J.Astsb.Kd.Bçvş Ahmet Şahin KARACAN
646 32 45
641 73 50
 
 
HAKİM VE SAVCILAR
 
 
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ
Fahriye ORUÇOĞLU
641 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ
Yavuz MASAT
642 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ
Nevzat KÜRTÜR
643 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ
İlker ÇETİN
643 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ
Hatın KARATAŞ
 
 
 
 
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ
Mehmet AÇIKGÖZ
 
 
 
 
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ
Derya KONAK
 
 
 
 
1.ASLİYE CEZA MAH.HAKİMİ
Ahmet ALKAN
644 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2.ASLİYE CEZA MAH.HAKİMİ
Dursun RAMAZAN
646 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2.ASLİYE CEZA MAH.HAKİM
Hüseyin Gazi ÇAĞ
647 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
4.ASLİYE CEZA MAH.HAKİMİ
Zaim ASAT
649 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
5.ASLİYE CEZA MAH.HAKİMİ
Kadriye ERDOĞAN
650 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
6.ASLİYE CEZA MAH.HAKİMİ
Tevfik BALSOY
650 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
1.SULH CEZA MAH.HAKİMİ
S.Murat YÜKSEL
651 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2.SULH CEZA MAH.HAKİMİ
Gülhan ERTÜRK
652 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
1.ASLİYE HUKUK MAH.HAKİMİ
Kamil ASLI
655 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
5.ASLİYE HUKUK MAH.HAKİMİ
Nuray OĞUZER
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2. SULH HUKUK MAH.HAKİMİ
Çağlar ÇAKI
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
1. İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ
Amil ECEN
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2. İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ
Remzi SALMAN
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
3. İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ
Ramazan KEPOĞLU
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
1.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ
Gülcan AÇIKGÖZ
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ
Süleyman YALDUZ
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
1. İLÇE SEÇİM KURULU HAKİMİ
Fahriye ORUÇOĞLU
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
2. İLÇE SEÇİM KURULU HAKİMİ
Remzi SALMAN
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
HAKİM
Murat KARABAY
656 10 03-  641 15 80
 
 
 
HAKİM
Mehmet ÜN
656 10 03-  641 15 80
 
 
 
HAKİM
Sabri Lider ŞENGÜL
656 10 03-  641 15 80
 
 
 
HAKİM
Tuba YUMAK
656 10 03-  641 15 80
 
 
 
HAKİM
İbrahim GÜMÜŞ
656 10 03-  641 15 80
 
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Hacı Emin TÜRKOĞLU
667 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Faik ATEŞ
668 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Recep OSOYDAN
669 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Onur OĞUZER
670 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
İsmail ALAGÖZ
672 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Taylan ÇİLTAŞ
673 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Yunus Emre AKÇA
674 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Nuray YAŞAR
676 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
İbrahim ŞAŞDIM
677 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Kamil DEMİR
683 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Ertun ERGÜN
684 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Hüseyin Ozan ADIYAMAN
686 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Merve ATAYAY
687 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Ahmet SEVİNÇ
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Pınar ÇAĞLAR
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Abdulkadir AKBAYRAM
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
İsmail Fazıl KARA
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Ahmet Faruk EKİCİ
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Melih AYANOĞLU
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
 
CUMHURİYET SAVCISI
Yılmaz KOÇ
656 10 03-  641 15 80
646 71 24
 
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM’DE GRUBU BULUNAN PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
 
 
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BŞK.
Hasan SOBA
646 83 95-97
646 83 96
 
 
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BŞK.
Recep DURSUN
641 30 68
641 37 37
 
 
MİLLİYETÇİ HARAKET PARTİSİ İLÇE BŞK.
Ferit TAŞDEMİR
643 60 60
642 20 20
 
 
BAKANLAR KURULU KARARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, I. DERECE BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
 
Başbakanlık, Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanlıklarına  Bağlı Kurumlar
 
 
 
İLÇE MÜFTÜSÜ
Orhan ÖRNEK
641 15 49 - 642 28 85
646 35 10
 
Adalet Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
CEZAEVİ MÜDÜRÜ
Bülent BAŞER
641 11 64
 
 
 
GEBZE DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ
Lütfullah ATEŞ
642 79 69
 
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Kurumlar
 
 
 
GEBZE SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ
Kadriye AYDEMİR
643 69 79
643 21 01
 
 
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜD.
D.İpek ÇULHA
641 91 30
641 91 30
 
Avrupa Birliği Bakanlığı
 
 
İlçe Teşkilatı Yok
 
 
Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanlığı
 
 
İlçe Teşkilatı Yok
 
 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı
 
 
 
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İLÇE MÜDÜRÜ
H.Hüseyin ŞENLİK
721 51 53
 
 
 
İŞKUR GEBZE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Ayhan KUTLU
641 12 55
 
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
TAPU  MÜDÜRLÜĞÜ
Talip KUTLUAY
280 10 62
280 10 77 - 280 10 75
 
 
KADASTRO MÜDÜRÜ
Sinan YÜKSEL
6413151
 
 
Dışişleri Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
İlçe Teşkilatı Yok
 
 
Ekonomi Bakanlına Bağlı Kurumlar
 
 
İlçe Teşkilatı Yok
 
 
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
İlçe Teşkilatı Yok
 
 
Gençlik ve Spor  Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
İLÇE GENÇLİK ve SPOR MÜDÜRÜ
Gökhan YAVAŞER
646 12 64
646 67 48
 
 
İLÇE GENÇLİK HİZMETLERİ MÜDÜRÜ
Köksal TURAN
646 12 64
646 67 48
 
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
İLÇE GIDA TARIM ve HAYVANCILIK MÜDÜRÜ
İbrahim IRMAK
641 10 47-641 10 21
 
 
 
ÇAYIROVA TOHUM SERTİFİKASYON TEST MÜDÜRÜ V.
Ünal BALTA
653 77 10
 
 
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı
 
 
 
GEBZE GÜMRÜK MÜDÜRÜ
Temel AKKUŞ
646 63 68-754 24 00
646 63 67
 
 
KOCAELİ TASFİYE İŞLETME MÜDÜRÜ
Meral EKİCİ
646 24 95
646 24 94
 
İçişleri Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
İsmail KARA
641 61 57
641 61 20
 
 
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
Hasan AYDIN
646 46 00
 
 
Kalkınma Bakanlığı
 
 
İlçe Teşkilatı Yok
 
 
Kültür ve Turizm Bakanlığı
 
 
 
İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ MÜDÜRÜ
Tevhide BUĞAN
642 28 06
641 83 91
 
Maliye Bakanlığına Bağlı  Kurumlar
 
 
 
MAL MÜDÜRÜ
Satılmış Cem ÖKSÜZ
641 10 30 - 641 16 13
643 88 84
 
 
İLYASBEY VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ
Adem BAYDEMİR
644  57 70
 
 
 
ULUÇINAR VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ V.
Halil KENDİR
641 29 08
 
 
Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Şener DOĞAN
641 10 36
641 10 39
 
Milli Savunma Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
ASKERLİK ŞUBESİ BŞK.
Per. Binbaşı Ramazan UYDAŞ
641 11 01
642 10 59
 
Orman ve Su İşleri Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
GEBZE MERKEZ ORMAN İŞLETME ŞEFİ
Mahmut POLAT
641 10 67
641 10 67
 
 
MOLLAFENARİ ORMAN İŞLETME ŞEFİ
Ayhan BAHŞİ
642 10 67
642 10 67
 
Sağlık  Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ
Dr.Şakir SALDIRICI
641 17 05 - 642 63 83
646 49 39
 
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına Bağlı Kurumlar
 
 
 
PTT Merkez Müdürü
Zafer KOTAN
641 18 40
 
 
 
PTT DAĞITIM TOP. MERKEZ MÜDÜRÜ
Dursun YILDIZ
644 82 64
 
 
 
RESMİ BANKALAR
 
 
T.C.ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ
Ercan AYDIN
641 17 64-641 11 58
644 16 79
 
 
HALK BANKASI MÜDÜRÜ
Ramazan YALDIZKAYA
677 64 01
644 32 55
 
 
VAKIFLAR BANKASI MÜDÜRÜ
Şehap ÖZGÜZEN
641 43 34-641 13 20
643 74 94
 
 
TBMM’DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
 
 
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İLÇE BŞK.
Zülfikar ŞAHİN
 
 
 
 
DEMOKRATİK SOL PARTİ İLÇE BŞK.
Nurettin TURAN
 
 
 
 
DEMOKRAT PARTİ İLÇE BŞK.
Rüstem KESKİN
642 38 00
641 38 19
 
 
SAADET PARTİSİ İLÇE BŞK.
Nurettin ÇELİK
641 20 88
641 20 89
 
 
GEBZE BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet BAŞARAN
532 321 83 09
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Bahtiyar ÖZTÜRK
532 707 48 85
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
İsmet ÖZGENÇ
532 212 53 87
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ayhan ÖZEK
532 152 06 52
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Oya TUNÇEL
532 273 59 95
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ufuk EKİNCİ
532 233 63 65
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ergün KAHRAMAN
532 370 84 10
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Engin GÜZEL
532 736 15 63
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Tuba ŞENSOY
542 230 96 83
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Nilay AYRAN
532 225 41 52
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Burak SARI
532 495 08 40
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Hüseyin YILMAZ
537 336 75 82
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Kerim BÜYÜKGÖZ
532 321 62 64
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Kadir GÜRKAN
532 256 20 62
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Celal ÇELİKBİLEK
532 262 14 26
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Metin AKSU
533 632 73 28
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Cesur KURTGÖZ
532 466 41 48
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Nazmiye HÖBEK
533 478 00 45
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ali Haydar MURADOĞLU
533 422 90 09
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Gülcan KÜLAHLI
532 226 79 69
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mustafa OK
532 291 89 57
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet TÜYYÜZ
532 738 30 55
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet Gökhan ABANOZ
533 548 41 54
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Sadık GÜVENÇ
506 752 01 01
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Musa ÇINAR
533 463 77 12
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehtap YILMAZEL
533 237 77 44
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Sezer ÜNLÜTÜRK
533 497 11 61
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Şamil YALÇIN
542 220 49 32
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Seda KARDAŞLAR ÇELİK
505 489 91 35
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Dilek TAN
507 534 21 35 
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Salih IŞIK
 532 726 19 87
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Yılmaz BULUT
533 651 55 67
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Eşref Emin GÜZEY
 532 481 16 36
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Nursel ÇOŞKUN
533 432 19 91
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Serkan DAVUTOĞLU
532 561 43 94
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Murat ERDOĞAN
541 924 20 41
 
 
 
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Fahrettin BOSTAN
532 734 44 24
 
 
 
MESLEKİ KURULUŞLAR
 
 
GEBZE TİCARET MECLİS BAŞKANI
Nejat Hasan KARAAĞLI
641 86 03
646 60 76
 
 
GEBZE TİCARET ODASI BAŞKANI
Nail ÇİLER
641 86 03
646 60 76
 
 
TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Adnan TEMİR
645 06 77
 
 
 
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Erdem ŞEN
643 51 59
642 70 30
 
 
GEBZE ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI
Kamil YILMAZ
641 11 49
641 93 99
 
 
ŞOFÖRLER VE OTOMOBİL ODASI BAŞKANI
Necati KAYA
641 13 29
644 37 84
 
 
ESNAF KEFALET KOOP. BAŞKANI
NEJAT KAR
641 14 62
 
 
 
KAHVECİLER ODASI SAŞ.
Sabit YILDIRIM (Vekaleten)
644 00 99
 
 
 
BAKKALLAR,BAYİ VE BÜFE.OD.BŞK.
Özcan ÇILDIRAY
644 34 67
 
 
 
SEYYAR PAZAR.VE ESNAF.ODASI BŞK.
Ziyaeddin ERATTIR
646 02 66
745 35 78
 
 
GEBZE KOOP. BİRLİĞİ BAŞKANI
Yakup İŞBARALI
641 22 55
 
 
 
KÜÇÜK SANAYİ SİT. KOOP. BAŞKANI
Fethi İŞKODRA
646 38 32
 
 
 
KOCAELİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI GEBZE TEMSİLCİLİĞİ
Taner ÖNER
646 39 31
646 47 65
 
 
KOCAELİ ECZACILAR ODASI GEBZE TEM.
Öznur IŞIK
641 12 93  
641 12 93  
 
 
GEBZE BERBERLER VE KUAFORLER OD.
Kenan ÇELİK                                    
642 54 54
644 83 93
 
 
GEBZE MİNİBÜSCÜLER VE ESNAF ODASI
Şaban EBİK
641 69 49 
 
 
 
ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
Selim İMAMOĞLU
643 28 05
644 48 26
 
 
GESKOP (GEBZE SERVİS ARAÇLARI KOOPARATİFİ)
Ayhan TEKTAŞ
642 40 72
642 40 73
 
 
GOSBSAD (GEBZE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ SANAYİ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ
Vahit YILDIRIM
648 48 48
648 48 01
 
 
LOKANTACILAR ODASI
Yusuf Ziya ÇALIŞ
644 41 43
644 41 43
 
 
MİMARLAR ODASI GEBZE TEMSİLCİĞİ
Salih IŞIK
641 09 62
644 33 98
 
 
TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİODASI GEBZE TEMSİLCİLİĞİ
Ziya TOPAL
641 77 06
644 33 77
 
 
168 NOLU KOOPARATİF BAŞKANI
İmdat SARIÇAM
533 669 48 75
 
 
 
YEREL GAZETE, DERGİ, RADYO VE TV KANALLARI
 
 
GEBZE GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ   
Yunus KAHRAMAN
641 43 99
641 46 05
 
 
GEBZE HABER GAZETESİ İMT. SAHİBİ
İsmail KADI
641 16 02
644 37 38
 
 
HEDEF GAZETESİ
Yayla SIR
655 37 37
 
 
 
KULİS GAZETESİ
Barış DURSUN
645 03 22
 
 
 
MARMARA GAZETESİ İMT. SAHİBİ
Serap ÇAKIR
444 33 69
 
 
 
NEFES GAZETESİ
Radif KARAMAN
643 77 71
 
 
 
YENİGÜN GAZETESİ İMT. SAHİBİ
Suat MALKOÇ
644 38 48-646 52 72
641 96 75
 
 
BEYLİKBAĞI GAZETESİ
Ahmet DUVARBAŞI
743 40 90
 
 
 
DÜNYA GAZETESİ GEBZE TEMSİL.
Zafer SADIKOĞLU
641 85 17-681 18 00
642 21 86
 
 
SANAYİİ GAZETESİ
Uğur SARAY
777 04 44
 
 
 
ULUS GAZETESİ
Yakup UZUN
641 08 61
 
 
 
YENİ ZEMİN GAZETESİ İMT. SAHİBİ
İltifat NECEFLİ                                 
644 85 10-642 81 81
641 96 75
 
 
SON DEYİŞ DERGİSİ
Cengiz YÜCAK
641 37 41-641 47 16
643 21 05
 
 
SPORTEK DERGİSİ
Caner PESEN
646 41 42
 
 
 
GEBZE FM
Hüseyin DENİZ
744 33 22
744 44 33
 
 
MESAJ FM
Vehbi AKINCILAR
646 38 16
646 49 79
 
 
RADYO GÜL
Vedat BİLİCİ
643 60 26 - 644 60 80
744 40 72 - 641 21 61
 
 
RADYO MAVİ
Harun AKYÜZ
643 14 60
643 76 87
 
 
KOCAELİ TV
Turgay TÜYSÜZ
335 25 25
323 42 32
 
 
TV 41
Şahin TURGUT
322 08 74-75
322 11 09
 
 
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
 
 
AKBANK ŞB. MÜDÜRÜ
Ferhun Hakan ÖZKAN
641 13 43
646 62 39 
 
 
İŞ BANKASI GEBZE ŞB.
Gökay ÖZBEK
781 20 00
646 30 30
 
 
ANADOLU BANKASI GEBZE ŞB.MÜDÜRÜ
Ömür Cem SÜMERKAN
643 80 56 
643 80 63
 
 
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANK. 
Mehmet Zekai ÖZAL
641 15 82
641 15 43
 
 
FİNANSBANK ŞB. MÜDÜRÜ
Can ÜNÜVAR
643 40 39
643 66 85
 
 
GARANTİ BANKASI ŞB. MÜDÜRÜ
Levent BECEL
678 69 00
641 06 98
 
 
HSBC ŞB. MÜDÜRÜ
Kadir KUTLU                                        
642 56 17
643 65 83
 
 
YAPI KREDİ BANKASI GEBZE ŞB.MD
Cihan ÇELİK
641 14 87
 
 
 
KUVEYT TÜRK ŞB MÜDÜRÜ
Işık KIZILELMA
644 40 44
644 31 32
 
 
İNG BANK ŞB. MÜDÜRÜ
Nilüfer BAYRAKER
676 74 00
641 33 08
 
 
ŞEKERBANK ŞB. MÜDÜRÜ
Selehattin EGE
641 58 74
641 02 01
 
 
ASYA KATILIM BANKASI
Necati BEKTAŞ
644 07 07
644 15 05
 
 
DENİZBANK ŞB. MÜDÜRÜ
Ali AKTAŞ
644 40 90
644 41 01
 
 
EURO TEKFEN BANK ŞB. MÜDÜRÜ
Hanife KAYA
642 37 37
642 37 17
 
 
ALTARNATİF BANKASI GEBZE ŞB.
Hakan Salih GÜLEÇ                          
643 20 00
643 61 44
 
 
TÜRKİYE EKONOMİ BAN.GEBZE ŞB.
Tolga DEMİRHAN
643 88 60
0216 636 36 79
 
 
TÜRKİSHBANK GEBZE ŞUBESİ
Erkan KIZILÇAY
642 41 77
642 41 80
 
 
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANK.
Fikret KAYACAN
644 71 36
646 67 71
 
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK-VAKIFLAR VE BAŞKANLARI
 
 
HARP MALULÜ GAZİLER –ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ GEBZE ŞUBESİ
Önder KILIÇASLAN
644 19 01
644 97 23
 
 
TÜRK HAVA KURUMU GEBZE ŞUBESİ
Mustafa YILMAZ
646 70 22
646 70 22
 
 
KIZILAY GEBZE ŞUBESİ
Oya TUNÇEL
646 12 40
 
 
 
YEŞİLAY CEMİYETİ GEBZE ŞUBESİ
Muhammed Yasir GÜRBÜZ
644 09 80
643 82 73
 
 
TÜRK OCAKLARI GEBZE ŞUBESİ
Prf. Dr.Yavuz SEZEN                         
644 02 00
 
 
 
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ GEBZE ŞUBESİ
Sezer Nilgün AYDIN                               
642 38 38
 
 
 
GEBZE VEREM SAVAŞ DERNEĞİ
İsmail KURT                               
646 12 40
 
 
 
BALKAN TÜRKLERİ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GEBZE ŞUBESİ
İsmail YILMAZ
641 22 20
 
 
 
KIRIM TÜRK KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
Şerife ORAK                
641 69 90
 
 
 
MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ
Adnan KURT
646 32 72
 
 
 
TÜKODER (TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ) GEBZE ŞUBESİ
Zeki FETTAH                                 
644 60 26
641 74 72
 
 
İLİM YAYMA CEMİYETİ GEBZE ŞUBESİ
Sedat ÇELİK
641 39 51
 
 
 
İLK-ÇEV (İLİM KÜLTÜR VE ÇEVRE DERNEĞİ)
Dr. İlhan KADIOĞLU
641 22 27
641 22 27
 
 
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ GEBZE ŞUBESİ
Ülker TAYLAN
641 79 92
 
 
 
TÜRKİYE DİL VE EDEBİYAT DERNEĞİ GEBZE ŞUBESİ
Nilay AYRAN
642 04 30
 
 
 
 MEMUR SENDİKALARI ŞUBE VE TEMSİLCİLERİ
 
 
EĞİT.VE BİLİM EMEKÇ.SEND.(EĞİTİM SEN)
Güngör İRDEM
641 69 10
641 69 10
 
 
EĞİTİM BİR SEN SEND.GEBZE TEMSİL.
Serkan VAREN
643 28 73   
643 28 53
 
 
EĞİTİM-İŞ EĞT.VE BİLİM İŞGÖRENLERİ SEND.
Bülent METİN
 
 
 
 
LASTİK İŞ SENDİKASI GEBZE ŞB.
Ziya ÜNAL
644 34 20
644 3473 
 
 
SAĞLIK-SEN
Yaşar GÜNGÖR
643 28 73
644 14 60
 
 
TÜRK EĞİTİM SEN SEND.KOCAELİ 2 NOLU ŞUB.
Mustafa KILIÇ                                     
642 22 95
641 46 25
 
 
SENDİKALAR
 
 
BASIN İŞ SEND. GEBZE TEMSİLCİSİ  
Levent DİNÇER
 
 
 
 
BİRLEŞİK METAL-İŞ SEND.GEBZE ŞB.
Necmettin AYDIN
641 13 87 
641 61 38  
 
 
ÇELİK-İŞ SEND.GEBZE ŞB.BŞK.
Şerafettin KOÇ
641 24 97 
641 24 97 
 
 
DİSK/NAKLİYAT-İŞ SEND.GEBZE TEM.BŞK.                                                   
Erdal KOPAL                                      
643 88 21
643 88 21 
 
 
KRİSTAL-İŞ SEND.GEBZE ŞB.BŞK.
Mehmet BOĞA
641 76 87
641 44 67 
 
 
PETROL-İŞ SEND.GEBZE ŞB.BŞK.
Süleyman AKYÜZ
641 45 58
641 45 58 
 
 
TEKSİF SEND.GEBZE TEMSİLCİLİĞİ BŞ
Selim YILDIZ                                     
643 64 32
 
 
 
TEZ-KOOP-İŞ SEND.GEBZE ŞB.BŞK.
Celalettin KURT
646 18 49
646 18 49 
 
 
TÜRK METAL SEN GEBZE 1. NOLU ŞUBESİ
Şeref ÖZCAN
642 68 69   642 23 06
 
 
 
TÜRK METAL SEND.GEBZE ŞB.BŞ.
Uysal ALTUNDAĞ
641 15 27 
641 64 85
 
           
   
Güncelleme Tarihi:               
06.02.2017
   
   
** Listedeki değişiklikler için Gebze Kaymakamlığı
   
   
İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçiniz.
   
   
Telefon : 262 641 61 57 -641 32 03
 
   
   
FAKS : 262 641 61 20