Millet olarak her zamankinden daha fazla bir ve beraber olmak gerektiğine ihtiyacımızın olduğu bir dönem içerisinden geçiyoruz. Ülkemizin birliğine, beraberliğine kastedmek isteyen her türlü şer güçlerin  oyunlarını bozarak ulaştığımız bugünkü noktadan daha ileriye daha güzel günlere  milletçe ulaşacağımıza,  Atatürk'ün  işaret ettiği muassır medeniyetler seviyesine çıkacağımız günlere uzak olamadığımıza  inancım tamdır.
        Bu ümit ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımız ile birlikte yeni umutlarla yeni yıla bir daha merhaba demenin heyecanı içerisindeyiz.  Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde azim ve karalılıkla birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz. 
        İnanıyorum ki daha büyük sevinçler daha büyük heyecanlar yaşayarak Gebze İlçemizi çok daha aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacak, nice yeni güzel yıllara  birlikte kavuşacağız.
        Bu duygularla siz değerli Gebze halkımızın yeni yılını kutluyor, huzur ve barış dolu aydınlık bir gelecek temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı sevgiyle selamlıyorum.